top of page

SERBEST DEPOLAMA
VE ANTREPO HİZMETİ

Yaklaşık 50.000 m² Antrepo ve Serbest Depolama alanı bulunan Güriş, Entegre Lojistik anlayışı ile hareket ederek, hizmet parçalarının tek bir hizmet sağlayıcıdan alınması sonucunda en hızlı şekilde, güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Güriş Lojistik olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflediğimiz depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere dünyanın pek çok noktasında, ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, kesintisiz güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

1.jpg
3.jpg

Güriş Lojistik olarak birlikte çalıştığımız her müşteri bizim için özel ve değerlidir. Yüklerinizin sadece, üretimden başlayıp ait oldukları son adrese güvenli ve sağlam biçimde ulaştırılmasıyla yetinmiyor, ek olarak, çalıştığımız her firmaya geniş spektrumlu ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Üretim planınıza göre, paketleme, etiketleme, fiyat etiketi ekleme, ürün kontrolü, ambalajlama, elleçleme, yerleştirme gibi tüm ek hizmetleri; üretim ve lojistik süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilmeniz için sizlere sunuyoruz.

Firmamız deneyimli kadrosuyla serbest depolama sahasında planlanan operasyonlarında müşteri memnuniyeti odağında kusursuz hizmet yaklaşımı sergilemektedir.

Sektörel bilgi birikimi deneyimli kadrosu ile müşterilerin farklı taleplerine uygun kaynak kullanımıyla yanıt vermektedir.

bottom of page