top of page

HAKKIMIZDA

Çeyrek asırdan fazladır tüm Türkiye genelinde lojistik sektöründe var olan Güriş Lojistik, bugün Kara , Deniz, Hava yolu taşımacılığı, gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmeti, ADR taşımacılığı ve tedarik zinciri yönetimi, personel hizmetleri ve tahmil tahliye  alanlarında  sorunsuz hizmet anlayışı ve çözüm odaklı çalışmaları ile faaliyet gösteren bir Lojistik şirketidir.

Firmamız, farklı sektörlerde hizmet veren işletmelerin lojistik taşımalarında ambalajlama, paketleme ve dağıtım kanallarına optimum süreler ve maliyet avantajı sunarak Türkiye'nin önde gelen firmaları çalışmalarına devam ederken limanlarda puantör, personel, operatör, lashing, gemi kargo, vinç ve forklift hizmetleri vermektedir.

3.jpg

Sahip olduğu öz mal araçlar ile yaklaşık 50.000 m² gümrüklü-gümrüksüz depolama-dağıtım merkezleri yanı sıra güçlü acente bağlantıları ile Intermodal taşımacılığa fırsat veren ekipmanları sayesinde Güriş Lojistik  Türkiye ‘nin öncü lojistik şirketlerinden birisidir.

Lojistik ve depolama gücünün yanı sıra Güriş Lojistik, müşterilerine sağladığı hizmetlerin altındaki en önemli neden çeyrek asırdan fazladır sahip olduğu kurum kültürü, uzmanlaşmış kadrosu ve sahip olduğu öz mal araçlarıdır.

Kuruluşundan bugüne hizmet kalitesini küresel piyasa koşullarında meydana gelen gelişmeleri yakın takibi ile reaksiyon göstererek gerekli alt yapı ve teknolojik gelişmelere verdiği önem ile uzman kadrosu beraberinde çalışmalarını tekil ve entegre çözümler eşliğinde sürdürmektedir. 

bottom of page