top of page

PERSONEL
HİZMETLERİ

Zorlu piyasa koşullarının yaşandığı günümüzde işletmelerin en çok zamanını alan ve uğraş gerektiren İnsan Kaynakları Hizmetleri işini devir alan şirketlerin, daha düzenli ve anlık gelişmelere uyum sağlayan iş gücü hizmeti alımları sağladığı görülmektedir.

Firmamız, Türkiye genelinde Resmi Kurum, Özel Sektör ve limanlarda ilgili kanun hükümleri bilincinde olan uzman kadrosuyla insan gücü ile ambalajlama, paketleme temizlik hizmetleri ve forklift aracılığı ile ambar içi ve ambar dışı her türlü taşıma yükleme-boşaltma hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. İnsan kaynakları konusundaki her türlü ihyacınızı göz önünde bulundurarak işlerinizi hafifletmek en büyük hedefimizdir.

22.jpg

BİZİMLE ÇALIŞMAK
İSTER MİSİNİZ?

Güriş Lojistik iş gücü ihtiyacını öncelikle İnsan Kaynakları sayfasından yapılan başvurulara bakarak karşılamaktadır. CV'nizi bize göndermeniz durumunda ileride ortaya çıkabilecek açıklarda değerlendirilecektir.

İnsan Kaynakları politikamız; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

22333.jpg
bottom of page