top of page

PROJELİ
LOJİSTİK

Güriş Lojistik olarak, yurt içine yönelik projeleriniz için deniz, hava ve karayolu servislerimizi tek tek ya da farklı kombinasyonlarla kullanarak sadece projenize ve size özel yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Gabari dışı, ağır ve hacimli yükleri, profesyonel ekibimizle birlikte en ince detayına kadar planlayarak ve yöneterek, en güvenli şekilde istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

Proje lojistiği gibi uzun soluklu, büyük çaplı, gayret ve özveri gerektiren bir alanda hizmet verebilmek için altyapımızı ve ekibimizi daima destekliyoruz. Özel projeler, kısa dönem için planlanabileceği gibi, uzun yıllar boyunca da sürebiliyor. Güriş olarak bu bilinçle hareket ederek, motivasyonu yüksek, kendilerini sürekli geliştiren, meraklı, esnek ve eğitimli ekibimizle sizlere ihtiyacınız olduğu müddetçe destek verme garantisi sunuyoruz.

1.jpg
2.jpg

Stratejik ortaklarımız, küresel ağımız ve bu ölçekteki projeleri hayata geçirmek konusundaki büyük tutkumuzla sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için 7/24 kesintisiz çalışıyoruz. Proje taşımacılığı yapan firmalar arasında fiyat politikamız ve hizmet kalitemizle her geçen gün daha da ayrıcalıklı bir noktaya taşınmaktan gurur duyuyoruz.

Güriş, proje taşımacılığı kapsamında sunduğu hizmetler arasında lashing, malzeme sabitleme ve paketleme,  multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, sipariş izleme (order monitoring), vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı (post delivery), CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

Tüm Türkiye genelinde deneyimli uzman kadrosu, kaliteli ve güvenilir hizmet ağı ile ihtiyaç duyulan her sektör için proje taşımacılığı hizmeti veren Güriş, talepleri doğrultusunda liman operasyonları ve vinç organizasyonları ile birlikte müşterilerine özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Güriş, müşterilerine ideal süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulundurarak kara, hava, deniz ve proje taşıma seçeneklerini sunmaktadır.

Üretim koşul ve yöntemlerini şekillendirerek milyonların hayatlarına dokunacak çaptaki projelerinizde ihtiyaç duyacağınız ağır yük kargo hizmetlerini, rekabetçi fiyatlar, kusursuz bir takip sağlayan yapay zeka çözümleri ve güvenilir ekibimizle karşılıyoruz.

2.jpg

Proje nakliyat planlamalarınızı ve operasyonlarınızı büyük resmi görerek kurguluyor, en başından son anına kadar projenin başında bulunuyor, tüm projelerin en küçük detaylarına bile en büyük özeni göstererek yaklaşıyor ve bu uzun maratonda her adımın önemini kavrayarak sizi sonuna kadar destekliyoruz.

Üretime güç katan ve katma değer yaratan tüm lojistik projelerinizin yönetiminde bize güvendiğiniz için teşekkür ediyor, birlikte üreteceğimiz proje taşımacılığı örneklerinin her geçen gün daha da artmasını diliyoruz.

Güriş, proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır tonajlı yükleri makul süre ve uygun maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümleri şeffaf fiyat politikası ile çözümler üremektedir.

bottom of page