top of page

YÖNETİM KURULU
BAŞKANI

Çeyrek asırdan fazladır tüm Türkiye genelinde lojistik sektöründe var olan Güriş Lojistik, bugün Kara , Deniz , Hava yolu taşımacılığı , gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmeti, ADR Taşımacılığı ve tedarik zinciri yönetimi, personel hizmetleri ve tahmil tahliye  alanlarında  sorunsuz hizmet anlayışı ve çözüm odaklı çalışmaları ile faaliyet göstermektedir.

Her zaman daha iyiyi aramak, kalitenin izinde ilerlemek, gelişmek, dönüşmek, değişen koşullara uyum sağlamak Güriş Lojistik’in iş kültürünü oluşturan temel değerlerdir. Böylesine zorlu bir dönemde bu başarıları mümkün kılan yaklaşım da budur.

Öncü” ve “örnek” olma vizyonunu, sürdürülebilirliğin her alanında ortaya koymaya devam edeceğiz.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI.png

Daha fazla üretmek, paylaşmak ve katkı sağlamak için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Rekabette ayrışmak, standartları aşmak ve arz-analiz beklentilerine sürekli cevap verebilmek güç odaklarımızı oluşturuyor. Çok daha fazlasını başarmak için çalışıyoruz.

Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize yılmadan ve devamlı olarak hatırlatacağız. Şirketimiz vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini daha da artıracaktır ve önemli bir yükseliş evresindedir. Başta ülkemize olmak üzere, çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer katmak; hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak en temel hedefimizdir.

Müşterilerimizin değişen yaşam şartlarını ve müşteri-piyasa beklentilerini sürekli takip ve analiz ederek inovatif hizmet geliştirmekteyiz.

Yeni yatırımlarımızı da aynı bakış açısıyla hayata geçiriyoruz. Bu doğrultuda, uluslararası alanda teknolojiyi kullanarak yeni iş modellerine olanak veren girişimlere yatırım yapmak üzere faaliyete geçirdik. Hedefimiz uzun vadede öncü ve sürdürülebilir olacak olan yeni nesil girişimleri erken aşamalarda tespit etmek ve yatırım yapmaktır. Yurt içinde faaliyet gösterdiğimiz sektö  rlerindeki yatırımlarımıza ek olarak yurt dışında da faaliyet göstereceğimiz Uluslararası Lojistik ve Depolama yeni iş koludur ve diğer faaliyetlerimize de sinerjik açıdan ışık tutacaktır.

Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım siz değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize, çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere destek veren herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Ve en önemlisi ülkemiz için, yarınlarımız için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz…

 

Sevgi ve Saygılarımla,

GÜRBÜZ BEDİROĞULLARI 

bottom of page