Hakkımızda

Güriş, 1993 yıllında kurulan;Taşımacılık,Tahmil,Tahliye Liman hizmetleri yönetimi alanında Tum Türkiye genellinde kusursuz hizmet anlayışla faliyet gösteren entegre bir lojistlik Şirketidir.

Kuruluşundan bu güne hizmet kalitesini global piyasa koşullarında meydana gelen gelişmelere rakiplerinden önce reaksiyon göstererek gerekli alt yapı ve teknolojik gelişmelere verdiği önem ile sürekli rakip firmalarla arasındaki farkı uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sahip olduğumuz Öz mal araçlar yaklaşık 50.000 metre kare sebest depo,Antrepo depolama tesisleri ve ağır vinç makinalarımız ile Güriş,Tüm Türkiye'nin önde gelen lojistlik sağlayıcılar arasındadır.

Hizmet verdiği firmalara lider ticaretçi kimliğinden ödün vermeden, kaynaklarını etkin kullanarak, paydaşlarına değer yaratan sanayicimize tam destek olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu bağlamda kurumsal yapısı ile marka olmuş firmaların tedarikçisi olmak mükemmeliyetçi çalışma ortamı yakalamamıza hizmet eden en büyük hedefimizdir.9001 Kalite Belgesi ve Ulaştırma Bakanlığınca verilen TİO ,R1, K1 Belgelerine sahibiz

Firmamız halen değişik sektörlerde ürün ve hizmet veren işletmelerin üretim lojistlik taşimalarda ambalajlama, paket dağıtım kanalarına optimum transit süreler ve maliyet avantajı ile Türkiye'nin önde gelen firmaları ile iş ortaklığımız devam edip ve Limanlarında deneyimli firma olarak puantör,personel,oparatör,laşhing, gemi kargo,kargo ,vinç,forklif hizmetler vermekteyiz.

MERKEZ

1476/1 Sokak No:3 Kat:1 D:2 İsmet Şen İş Merkezi Alsancak / İZMİR

+90 232 421 16 93
info@gurislojistik.com.tr

ANTREPO

40 Sokak No:2 Ulucak Kemalpaşa - İZMİR

+90 232 877 23 83
antrepo@gurislojistik.com.tr

SERBEST DEPO

İstiklal Mah. 9144 Sokak

No:29 Ulucak - Kemalpaşa - İZMİR

lojistik@gurislojistik.com.tr

LİMAN ŞUBE

Umurbey 35230 Alsancak liman İZMİR