Kurumsal

Firmamız 1993 yılında Gürbüz Bedirogulları tarafında kurulmuş olup faaliyetlerine işçilik hizmetleri, tahmil-tahliye ve yurt içi kara nakliyesi sektöründe ticari hayatına başlamıştır. Kuruluşundan bu güne hizmet kalitesini global piyasa koşullarında meydana gelen gelişmelere rakiplerinden önce reaksiyon göstererek gerekli alt yapı ve teknolojik gelişmelere verdiği önem ile sürekli rakip firmalarla arasındaki farkı uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdürmektedir...

Sahip olduğumuz Son model öz mal araçlarımızın yanı sıra uzun dönem anlaşmalı kiralık araçlarla tüm Türkiye'ye yüksek tonajlı komple taşıma/arta birlikte parsiyel taşımacılık ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Güvenilir ve hizmet verdiği firmalara lider ticaretçi kimliğinden ödün vermeden, kaynaklarını etkin kullanarak, paydaşlarına değer yaratan sanayicimize tam destek olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu bağlamda kurumsal yapısı ile marka olmuş firmaların tedarikçisi olmak mükemmeliyetçi çalışma ortamı yakalamamıza hizmet eden en büyük hedefimizdir.

Şehir içinde ve şehirler arasında kara nakliye hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 ile taşımacılık ile ilgili R1 ve K1 Belgesi alarak işçilik hizmetlerinde ise birçok resmi kurum ve özel sektör referanslarıyla bünyesine Taşımacılık, Lojistik, Dağıtım, Depolama; İnsan Kaynakları ve Temizlik Hizmetlerini de alarak çalışmalarına ivme kazandırmıştır.

Firmamız halen değişik sektörlerde ürün ve hizmet veren işletmelerin insan kaynakları, şehirler arası nakliye, ambalajlama, paketleme, dağıtım kanallarına optimum transit süreler ve maliyet avantajı ile kaliteli hizmeti vermektedir. İnsan gücü ve forklift aracılığı ile Türkiye Limanlarında deneyimli firma olarak gemi kargo yükleme,boşaltma,puantör,laşing makina forklift vinç hizmetleri yapmaktayız. Ayrıca Liman da bulunan takip büromuzla hizmetlerimizi sorunsuz yapmaktayız. Ambar içi ve ambar dışı her türlü taşıma yükleme-boşaltma ve temizlik hizmetlerini rekabetçi fiyatları ve öncelikle müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan hizmet anlayışı ile yurtiçi dağıtım hizmetlerini titizlikle yürütmektedir.